Himalajų jogos praktikos

Joga - ne tik asanos

Svarbu aiškus ketinimas – maniškis yra sukurti bendruomenę, kur joga nebūtų vien asanos, kur po užsiėmimo žmonės išeitų palikę nerimą bei tai kas nebetarnauja ir prisipildytų jiems taip reikiamų šiuo metu savybių.

Himalajų jogos sistema, daugeliu atžvilgių yra panaši į esamas jogos mokyklas – tos pačios asanos, ta pati pranajama, jogos terapija ir darbas su sąmoningumu. Skirtumas tas, kad dirbame „su Mokytojo palaiminimu“ ir praktikos metu perduodame palaiminimą savo mokiniams.

Kaip ir viską gyvenime, kiekvienas renkamės pagal savo kriterijus ir jie nebūtinai sutampa su geriausio draugo, mamos ar sesės. Taip pat įtakos turi gyvenimo periodas, tam tikros situacijos ir sąlygos. Vienu metu aktuali stipri fizinė veikla, kitu lengvi tempimo pratimai, todėl svarbu rasti savo jogos rūšį. Ar žmogus lankysis praktikose priklauso, ar jam patinka jogos mokytojas ir studijos mikroklimatas. Visada skatinu atrasti sau priimtiniausią variantą. Ir dar labai svarbu, kad jogai nėra amžiaus ar lankstumo ribų, todėl ją gali praktikuoti, kiekvienas pajutęs norą, taip pat jogai praktikuoti nereikia turėti ypatingos aprangos ir net batelių, tik noro.

kviečiu susitikti ant kilimėlio

Užsiėmimų Detalės

Vieta: Sveikatingumo studija „Balanso taškas“, H.Manto g. 12, Klaipėda
Laikas: Ketvirtadieniais 18 val.
Praktikos trukmė: 1,5 – 2 val.
Investicija į savo gerovę:
Vienkartinis mokestis – 13 eur arba 49 eur/mėn.

Terapinė mankšta, taisyklingas kvėpavimas, arbata, klausimai ir atsakymai bei bendraminčiai ir jūsų protas bei kūnas vėl pasiruošęs jums tarnauti.

su Guru Sati Mata ir jogos mokytoju Zaharu Džanaka

Ką sako klientai

Atsiliepimai

Atsiliepimas
"Ačiū, Tau išsinešiau daugiau nei tikėjausi, jaučiuosi palikus dalį balasto. Kad ir kaip keistai tai skambėtų."
Atsiliepimas
“Vakare tai guliau visai tokia be jėgų atrodo - "outas". Visiškas kūno atsipalaidavimas. Ryte atsikėliau pailsėjusi, lengvesnė tokia..”