Paslaugos

Ateitis priklauso nuo to, ką darai šiandien!

Mahatma Gandhi

Noriu ir siekiu padėti pasiryžusiems augti tiek asmeniškai, tiek komandoje. Didžiausia siekiamybė – emocinė gerovė, nes tik  taikoje su savimi esantis  žmogus gali gyventi pilnavertį gyvenimą. Aš jaučiu vertę mokydama žmones rūpintis savo fizine, mentaline, psichine būsena, taip pat kaip mokydama personalo darbuotojus bei vadovus personalo valdymo subtilybių. Man tai yra viena neatsiejama nuo kito.

Visos paslaugos

01.

Holistinio koučingo sesija 1:1

Koučeris padeda išsikelti tikslus, jei žmogui pačiam yra sunku suprasti savo gyvenimo kryptį, pažvelgti į
savo tikslus įvairiais kampais.

02.

MasterMind grupė

Tai lyg MENTORYSTĖS programa, kuri Tave įpareigoja atlikti užduotis, padėti kitiems grupės nariams siekti tikslų pačiu harmoningiausiu būdu, kokiu tik tuo metu įmanoma.

03.

Garso terapijos sesija 1:1

Tai individuali garso terapijos sesija, kurios metu naudojami tibetietiški dainuojantys dubenys ir vyksta holistinio koučingo konsultacija.

04.

Emocinės gerovės kursas

Tai tęstinis patyriminis kursas , kurio metu padėsiu tau įvaldyti įgūdžius, leisiančius veikti pastoviai, iš „resursinės“ būsenos.

05.

Emocinės gerovės mokymai įmonėje

Darbuotojų efektyvumas priklauso nuo jų pasitikėjimo savimi, gebėjimo susikaupti bei skirti pakankamai jėgų užduočių atlikimui.

Holistinio koučingo konsultacija

Profesionalus koučingas arba mentorystė – tai procesas, padedantis geriau suprasti save, žymiai pagerinti savo produktyvumą ir gyvenimo kokybę. Koučeris padeda išsikelti tikslus, jei žmogui pačiam yra sunku suprasti savo gyvenimo kryptį, pažvelgti į savo tikslus įvairiais kampais. Kiekvienas mūsų turime „aklųjų zonų“ (kuomet nežinau, ko nežinau), mus ribojančių įsitikinimų bei
patirčių, kurios trukdo pasiekti, o kartais net ir norėti daugiau nei įprasta.

Asmeninis koučeris padeda priimti situacijas, įveikti baimes, suprasti pamokas bei atrasti vidinius resursus jas išspręsti. Tai vedlys, kuris padeda greičiau ir efektyviau pasiekti užsibrėžtų tikslų asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Tai palydovas ir palaikantysis petys tiek sėkmingais gyvenimo momentais, tiek esant nusivylimui, primenantis, kokius turi žengti žingsnius ir neleidžiantis pasiklysti.
Asmeninio koučingo paslaugos gali būti taikomos nepriklausomai nuo išsilavinimo, socialinės padėties ar užimamų pareigų – asmeninis koučeris padeda susitvarkyti su vidine būsena. Kiekvienas sėkmingas žmogus turi savo mentorių. Aš – ne išimtis. Siekiant asmeninių tikslų savo gyvenime, juos legviau įveiksite su asmeniniu koučeriu.

Kodėl mano koučingas holistinis?

Holistinis – tai visa apimantis. Tai visuma, nedaloma į atskiras dalis. Aš į žmogų žiūriu kaip į visumą. Žmogaus fizinė savijauta įtakoja jo emocinę būseną. Tai gali turėti įtakos jo asmeniniams ir verslo santykiams. Ir atvirkščiai – jo santykiai tam tikrose srityse gali turėti įtakos jo emocinei būsenai. Man yra artima filosofija, jog lavinti ir palaikyti reikia žmogaus turimus resursus, o ne stengtis panaikinti
„minusus“. Vadovaujuosi savęs auginimo su meile ir atjauta filosofija. Mano siekis yra įkvėpti ir padrąsinti žmones atsiverti ir atsiskleisti pradžioje sau, patikėti savimi, atrasti vidinius resursus ir unikalias asmenines savybes. Ir tuomet jau gyventi kokybišką ir unikalų asmeninį gyvenimą.

Žmogus yra ne tik kūnas ir protas, jis yra ir širdis, esybė, siela. Asmuo pats sau gali nepripažinti, tačiau jį vis tiek veikia Visatos dėsniai. Kad ir kas mums nutinka gyvenime, viskas vyksta tik Dėl Mūsų, o ne Mums. Kiekvienoje patirtyje yra Malonė. Mano tikslas – padėti suprasti save kaip visumą ir visose gyvenimo srityse patirti pilnatvę.

Kam gali padėti mano holistinis koučingas?

• atsidūrusiems gyvenimo kryžkelėje, ieškantiems atsakymų;
• patyrusiems stiprius emocinius išgyvenimus;
• ieškantiems vidinės harmonijos tarp darbo ir asmeninio gyvenimo;
• norintiems tobulinti sveikatos ir teigiamų įpročių formavimą;
• verslininkams, siekiantiems profesinio ir asmeninio gyvenimo balanso;
• poroms, ieškančioms darnios partnerystės.

Asmeninė holistinio koučingo sesija:
Trukmė: 1 val.
Kaina: 76 eur.
Rekomendacija: norintiems tikro pokyčio rinkitės ilgalaikį 10 kartų už 688 EUR paketą, tik nuoseklus darbas garantuoja rezultatą. 
Formatas: (online ir gyvai) galimi paketai ilgalaikiams pokyčiams
Laikas ir vieta: derinami individualiai, pagal poreikį ir galimybes.

Garso terapijos sesija + konsultacija

Tai individuali garso terapijos sesija, kurios metu naudojami tibetietiški dainuojantys dubenys ir vyksta holistinio koučingo konsultacija. Man patinka šią sesiją vadinti atsipalaidavimo ritualu. 

Kas yra „Dainuojantys dubenys“?

Dainuojantys Tibeto dubenys – tai specialūs indai, pagaminti rankomis, pagal autentiškas technologijas, iš
skirtingų metalo lydinių. Skirtingi metalo lydiniai ir indų formos įtakoja skirtingus garsus. Šie garsai sukuria harmonizuojantį garso lauką, pilną ausį glostančių obertonų. Statant dubenį ant kūno, vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina savaiminio gijimo procesus, ištirpina blokus, sustiprina organizmo imunitetą. Terapeutai naudoja dubenų masažą gydant skausmus, depresiją, kraujotakos sutrikimus ir t.t.

Kaip tai veikia?

Žmogaus kūną sudaro apie 70 proc. vandens. Būtent kūno skysčiais eina dubenų skleidžiama vibracija. Taip įvyksta atsipalaidavimas. Nelieka įtampų ir blokų.

Kaip pasiruošti?

Ateikite apsirengę judesių nevaržančiais rūbais, kad būtų patogu gulėti, be papuošalų ant rankų ir kaklo, be diržo rūbuose. Skambantys Tibeto dubenys yra dedami ant jūsų kūno, todėl pašalinės detalės neturi blaškyti. Nusiteikite tiesiog atsipalaiduoti – jums reikės tik gulėti. Jeigu norėsis, galėsite sau leisti miegoti.

Kaip viskas vyksta?

Atvykus, pirmiausia aptarsime Jums rūpimą, ramybės neduodantį klausimą. Tuomet atliksime garso terapiją, kuri padės integruoti pokytį. Sesijos metu kūnas “suderinamas” kaip muzikos instrumentas tam, kad skleistų harmoningus savaiminio gijimo dažnius.

Kokia sesijos nauda?

Po sesijos žmonės pasakoja, jog nuslūgo įtampa, atėjo atsakymai, išsisprendė situacijos ilgai nedavusios
ramybės.

Ritualas rekomenduojamas norintiems patirti ramybę, atrasti vidinius atsakymus, atsipalaiduoti, išgirsti save.

Rekomenduoju šį ritualą žmogui, patiriančiam įtampą, nerimą, nuovargį, fizinį ar emocinį skausmą,
Ritualas puikiai tinka norintiems skirti kokybiško dėmesio sau, atsipalaiduoti ir pailsėti.

Garso terapijos sesija + konsultacija
Skirta 1 asmeniui.
Bendra trukmė: 2 val.
Kaina: 89 EUR.
Laikas ir vieta: derinami individualiai, pagal poreikį ir galimybes.

Ką sako klientai

Atsiliepimai

Atsiliepimas
“Ateidama į susitikimą jutau baimę, o išėjau jausdama palengvėjimą, džiaugiuosi išdrįsusi atsiverti ir pamatyti savo realią situaciją.”

Lina

Atsiliepimas
“Geriausias sprendimas buvo ateiti į Koučingo sesiją. Atsirado aiški kryptis ir viskas ėmė stotis ten kur ir turėtų.”

Ginta

Atsiliepimas
“Likau patenkintas gyvu bendravimu, radau atsakymą į nedavusį ramybės klausimą, pajutau palengvėjimą."

Andrejus

Atsiliepimas
“Dėkoju, buvo lengva ir paprasta bendrauti. Atradau baimių priežastis, suvokiau, kurioje vietoje esu pastrigusi ir išsigryninau artimiausių veiksmų planą.”

Gintarė