Apie

Aš - Diana

Šiandien esu holistinė koučerė, lektorė, HR specialistė, sertifikuota MasterMind moderatorė ir himalajų jogos praktikė, o jei trumpiau Emocinės Gerovės Mentorė.
Mano kelyje – 20 sėkmingos karjeros metų tarptautinėse kompanijose. Per šį laiką sukaupiau didelį vadovaujamo darbo bei personalo valdymo patirties bagažą.

Mane nuolat lydėjo žingeidumas ir noras mokytis bei tobulėti. Įgytas žinias taikau tiek karjeroje, tiek kasdienybėje. Ypač traukė psichologijos ir komunikacijos klausimai. Gilinantis į šias sritis, baigiau organizacinės psichologijos studijas, vėliau Baltijos koučingo centre mokiausi pagal “Leader As A Coach” progamą koučingo subtilybių, įgyjau ICF sertifikatą. Šiuo metu koučingo įgūdžius tobulinu pasaulinio garso Robbins-Madanes Training kurse.

Laimė – kai tai, ką galvojame, sakome ir darome, sutampa.

Mahatma Gandhi
Diana Zarumskiene - emocinės gerovės mentorė

Tačiau nepaisant patirties ir visų moksluose įgytų žinių aš jaučiau – kažko trūksta. Nuolat kilo klausimai apie žmogaus veikimo principus. Nemeluosiu, mano intensyvias paieškas skatino nepasitenkinimas ir kančia – nebetenkino nei karjera, nei pasiekimai, jaučiau, kad yra kažkas daugiau nei pareigos, finansai ar pripažinimas. Pradėjau dažnai sirgti, jaučiau trūkumą jėgų, atrodė, jog skauda visą kūną, erzino triukšmas, rinkausi nesveiką maistą arba saldumynus – visa tai bylojo apie emocinį perdegimą.

Man nusišypsojo sėkmė sutikti Mokytojus ir Guru – Himalajų jogos Meistrę. Taip žingsnis po žingsnio mano gyvenime atsirado harmonija. Po kurio laiko įkūriau jogos ir savęs pažinimo studiją. Kartu su studiją lankančiais žmonėmis augau ir aš – mokiausi giliau suprasti harmoningo gyvenimo principus.
Man pavyko atrasti balansą tarp dvasingumo ir materialumo.

Bet atėjo diena, kai pajutau, jog nebetelpu savo mažojoje studijoje. Supratau, kad mano patirtis bei žinios gali būti panaudotos versle esantiems žmonėms. Žmonėms, kurie kaip ir aš anksčiau, sukasi lyg voverės rate, gyvena nuolatinėje įtampoje, bejėgiškumo jausmas lydi kasdien, o savo atrodo mėgstamai veiklai tiesiog nelieka jėgų.

Žinau, kaip jautiesi. Galiu tau padėti išgyventi ištikusią krizę harmoningai ir tokiu būdu, kokio tuo metu tau reikia.
Mano didžiausias siekis, kad priėmęs ir susitaikęs su gyvenimo kryžkelėje atsiradusia krize žmogus gebėtų vėl JAUSTI GYVENIMO PILNATVĘ.

Konkrečiau – Emocinę Gerovę Versle ir Gyvenime.

Su meile ir dėkingumu,
Diana Zarumskienė

Nemokama 30 min. konsultacija

Ši 30 min. konsultacija yra skirta suprasti, koks yra Jūsų poreikis, ko Jums dabar reikėtų ir kaip aš galėčiau Jums padėti? KVIEČIU pabendrauti ir, tam tikra prasme – pasimatuoti vienam kitą. 

Koučingas, vadovų koučingas, emocinis perdegimas

Aš padedu savo klientams, išgyventi krizę harmoningai ir kiekvienam unikaliu būdu, tam, kad jie vėl pajaustų gyvenimo pilnatvę  - Emocinę Gerovę Versle ir Gyvenime!

01.

HOLISTINIO KOUČINGO SESIJA 1:1

Koučeris padeda išsikelti tikslus, jei žmogui pačiam yra sunku suprasti savo gyvenimo kryptį, pažvelgti į
savo tikslus įvairiais kampais.

02.

GARSO TERAPIJOS SESIJA

Tai individuali garso terapijos sesija, kurios metu naudojami tibetietiški dainuojantys dubenys ir vyksta holistinio koučingo konsultacija.

03.

MASTERMIND GRUPĖ

Tai lyg MENTORYSTĖS programa, kuri Tave įpareigoja atlikti užduotis, padėti kitiems grupės nariams siekti tikslų pačiu harmoningiausiu būdu, kokiu tik tuo metu įmanoma.

04.

EMOCINĖS GEROVĖS MOKYMAI

Jei jauti, kad „kažkas yra ne taip“ – kviečiu tave į tęstinį patyriminį kursą „Emocinė gerovė versle ir gyvenime“.
Kurso metu padėsiu tau įvaldyti įgūdžius, leisiančius veikti pastoviai, iš „resursinės“ būsenos.