Įmonėms

tikslas

Būti ne daug darančiais, o produktyviai veikiančiais!

Pasaulinė praktika rodo, kad organizacijos stiprybė – tai jos darbuotojų gera savijauta, kuri įtakoja produktyvumą. Šiandien gera savijauta – tai ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Todėl teigiamas įmonės požiūris į darbuotojų psichinę sveikatą, jos stiprinimas yra labai svarbi dalis šiuolaikinėse įmonėse.

Mokymų temos

01.

„Emocinė sveikata“

Emocinis perdegimas, miego nauda, fiziniai poreikiai. Mokymų metu pravedama „Joga Nidra“ praktika.

02.

„Kaip kvėpuoji, taip gyveni“

Netaisyklingo kvėpavimo žala. Taisyklingo kvėpavimo nauda,
praktiniai kvėpavimo optimizavimo mokymai.

03.

„(Pa)žaiskime galimybes“.

Savirealizacijos svarba, kas yra „balanso ratas“ ir
kaip jis naudojamas, du gyvenimo scenarijai.

04.

„Minčių vadyba“.

Minčių, žodžių ir kūno padėties įtaka emocinei būsenai, jos keitimo modeliai.

Plačiau

Emocinė gerovė Jūsų organizacijoje: kodėl tai svarbu?

Vienas dažnesnių nusiskundimų, kurį girdime iš darbuotojų – „Aš neturiu energijos, esu nuolatos įsitempęs ir sudirgęs...“

Psichinė sveikata – tai emocinė ir dvasinė būsena, kuomet žmogus leidžia sau džiaugtis gyvenimu, patiria pilnatvės jausmą, taip pat moka išgyventi ir liūdesį, skausmą. Gera psichinė sveikata – tai nėra tik psichikos sveikatos sutrikimų nebuvimas. Žmogaus geros psichinės sveikatos rodikliai – gebėjimas užmegzti bei palaikyti sveikus asmeninius santykius, mokėjimas įveikti sunkumus, atsakingas sprendimų priėmimas, galimybė išreikšti save.

Viena indų patarlė sako, sveikas žmogus turi daugybę norų ir tikslų, o sergantis – tik vieną. Svarbiausias elementas norint išlaikyti ar sugeneruoti energiją yra proto ramumas ir stabilumas. Kuo protas ramesnis, tuo geriau žmogus pailsi. Kuo jis labiau pailsėjęs, tuo skvarbesnis yra jo mąstymas, aiškūs, tikslūs, bei kūrybingesni jo priimami sprendimai. Tokie veiksmai atneša pasitenkinimą pačiam ir kuria vertę kitiems.
Suprasdama emocinės gerovės naudą žmogui ir kaip individui, ir kaip darbuotojui, sukūriau mokymus, kuriuose žmogus sužino metodus, kaip pats gali valdyti savo kūną, mintis ir emocijas.

Kuo šie mokymai skiriasi nuo kitų?

Mes nieko nesieksime, o mokysimės BŪTI ČIA IR DABAR. Mokysimės nusiraminti ir efektyviai ilsėtis, taisyklingai kvėpuoti, pozityviai mąstyti, tam, kad būti produktyviu kasdien. Būti ne Daug Darančiu, bet Produktyviai Veikiančiu.

Šių mokymų metu darbuotojai supažindinami su tokiais svarbiais emocinės gerovės principais, kaip:

 1. Paros rėžimo principai ir jų nauda. Juos taikant, pagerėja miego ir poilsio kokybė.
 2. Kvėpavimo ir proto būsenos ryšys. Išmokstama realiuoju laiku keisti proto būsenas. Taikant
  kvėpavimo pratimus, mokomasi nuraminti minčių srautą, išlaikyti balansą, atsipalaiduoti, kai reikia – susikaupti ir suaktyvinti protinę energiją, pvz. – prieš svarbų susitikimą.
 3. Mokėjimas keisti savo emocinę būseną vien savo minčių pagalba.
 4. Sugebėjimas savarankiškai taikyti streso mažinimo būdus.
 5. Mokėjimas aktyvuoti kūrybiškumą ir širdies intuiciją.
 6. Iš naujo atrasti savo veiklos prasmę.
 7. Mokėjimas atpažinti ir pakeisti asmeninius ribojančius klaidingus įsitikinimus.
 8. Realiai jausti didesnę vidinę ramybę, džiaugsmą ir meilę sau.
 • Mokymų tema bei trukmė priklauso nuo įmonės darbuotojų skaičiaus ir kitų veiksnių.
 • Mokymų tema bei detalus planas pritaikomi kiekvienai įmonei individualiai.

Aptarkime, kuo galėčiau būti naudinga Jūsų organizacijai!

Ką sako klientai

Atsiliepimai

Man asmeniškai taip pat buvo naudinga, labiausiai padeda kvėpavimas nuo įtampos ar streso. Pasakoju visiems apie Jus ir visi norėtų pasikviesti į savo darbo vietas. Dauguma dabar patiria kasdienį stresą, o Jūsų duoti paprasčiausi patarimai padeda susitvarkyti su savimi.

Jolanta,

Mokymų dalyvė

Buvo naudingos žinios apie miego svarbą. Patiko patarimai, kaip optimizuoti miegą. Geras patarimas, kaip kvėpavimo pagalba valdyti emocijas ir nusiteikimą. Toliau taikysiu sąmoningo kvėpavimo pratimus.

Linda,

Mokymų dalyvė

Labai patiko miego joga, nes ji paprasta, nereikia speialaus pasiruošimo ir įgūdžių, universali, galima atlikti namie. TIkrai bandysiu namuose.

Dovilė,

Mokymų dalyvė

Labai noriu padėkoti už mokymus, už dievišką balsą ir ramybę, kurią po mokymų turėjau visą vakarą. Miegojau kaip kūdikis. Noriu dar! Esate man atradimas - seku Jus socialiniuose tinkluose, nes turinys motyvuojantis sustoti ir pagalvoti apie tai, kaip gyvenu, ką darau ne taip ir ką galiu pradėti daryti kitaip.

Ana,

Mokymų dalyvė

Paskaita patiko. Primimas apie mūsų emocinės gerovės svarbą, privertė labiau susimąstyti, kad psichinės ir fizinės sveikatos sinergija - raktas į gerą ir laimingą savjautą.

Mokymų dalyvė