MasterMind

Tikslas

Greitas tobulėjimas pasirinktoje srityje

Tai lyg MENTORIŲ grupė, kurios tikslas greitas asmeninis tobulėjimas pasirinktoje srityje per dalinimąsi patirtimi ir palaikymą pačiu harmoningiausiu būdu, kokiu tik tuo metu įmanoma.

Aš esu čia tam, kad padėčiau TAU pastebėti, įveikti ir priimti sprendimus.

Diana Zarumskiene - emocinės gerovės mentorė

Jeigu jauti, kad:

 • jauti, kad anksčiau pasitenkinimą teikusi veikla ar darbai tarsi praranda prasmę;
 • stokoji motyvacijos pradėti susikaupusius darbus;
 • vis ieškai, ką aplinkoje nuveikus, kad tik atidėti laukiančias užduotis;
 • esi vos vienas žingsnis nuo paleidimo visko, ką darai, nes tiesiog nieko nebenori.

Sveikinu – Tu ką tik įstojai į perdegusių žmonių klubą. Vienas iš labiausiai man pasivirtinusių būdų įveikti emocinį perdegimą ir pasiteisinimą “daryčiau, bet” yra – Mastermind (toliau MM) sesijos.

MM sesijas šiuo metu rekomenduoja ir taiko žymiausi pasaulio lyderiai ir vadina tai 

 

Mastermind grupė su Diana Zarumskiene

 

 

Kuo vertingos MasterMind sesijos?

 1. MM sesijų metu NELIEKA NERIMO.
 2. Tave supa BENDRMINČIAI su tokiomis pačiomis ir panašiomis situacijomis ir norais vėl pajusti gyvenimo pulsą.
 3. MM sesijų metu nėra kritikos, TIK KONSTRUKTYVUS GRĮŽTAMASIS RYŠYS.
 4. Nuolatinis grupės palaikymas, pagalba, paskatinimas ir kitų narių idėjos, kurios gali tapti Tavo idėjomis ir tolimesniu planu.
 5. Čia nėra vietos “kvailiems” klausimams, nes tokių paprasčiausiai nėra. Čia visi klausimai svarbūs ir laukiami.
 6. MM sesijų metų kiekvienas išsigrynina idėjas ir sukuria konkretų planą kaip tą idėją įgyvendins. 
 7. Tai lyg MENTORYSTĖS programa, kuri Tave įpareigoja atlikti užduotis, padėti kitiems grupės nariams siekti tikslų pačiu harmoningiausiu būdu, kokiu tik tuo metu įmanoma.
 8. MM sesijos KONFIDENCIALIOS. Čia laikomasi pagarbos kito nuomonei, įsitikinimams, savitumui.

 

Mylėti paprasta, kartais vietoje pamokymų tereikia apkabinti žmogų, pamatyti jį ir leisti jam būti tokiu koks jis yra šiuo metu – priimti jį.

#okastoliau idėja ir gimė iš poreikio priimti savo pačios dabartinį etapą ir iš jo susikurti savo unikalų pilnatvės meną. Aš savo ketinimą naujai įkūnyti savirealizaciją paleidau per Naujus Metus ir jau renku vaisius.

Dabar kviečiu Tave apsispręsti rinktis Save! Būnant savimi, priimant save, mylint save ir savo kelią, toks koks jis yra su greitkeliais ir  su sustojimais ir užklimpimais bekelėse. Ieškoti savo dharmos, savo pašaukimo atitinkančio prigimtį, vertybes, gyventi pripildantį gyvenimą niekada nevėlu. 

Patyriminės grupinės mentorystės kelionėje aš jus vesiu nuo vizijos iki veiksmų, tai  bus giliausi jūsų susitikimai su savimi ir taps atsakymu į daugelį jums šiuo metu rūpimų klausimų. Šios grupės pagrindinis motyvas bus  – pažinti save dar giliau, sužinoti, o ko ir kaip aš noriu šiuo gyvenimo etapu.

Aš, būdama manifestore, inicijuoju save ir kitus grįžti į gyvenimą, kvėpuoti pilnais plaučiais, daryti tai kam esi skirtas ir nuo ko širdis dainuoja.

 • Raginu kiekvieną dieną klausti savęs o ko noriu aš ir kaip noriu?  Nes tik tai darydami atnešame vertę, o ne kuriame dar daugiau kančios vibracijos.
 • Raginu siekti pilnatvės, pamatyti kitomis akimis savo rutiną net jei ji labai komfortiška, bet su trūkumo ar liūdesio jausmu ir tokią, kuri veda į susinaikinimą per netinkamus įpročius.
 • Raginu apsispręsti gyventi dėl savęs ir tokiu būdu kurti vertę.

Mes susitiksime net aštuonis antradienio vakarus teorijai, klausimams-atsakymams ir aštuonis ketvirtadienio vakarus ant jogos kilimėlio teoriją įkūnysime ir užkursime vidines sistemas, kad tavo ketinimas taptų realybe.

Pilna programa

Teorija, pasidalinimai, klausimai atsakymai (antradieniais 18-20h)
Joga, meditacija (ketvirtadieniais 18-20h)

I tema

1/1 Giminės sistemos ir hierarchijos reikšmė sėkmingo gyvenimo pagrindas.

1/2Šaknies centras

Muladhara yra visų gyvybinių jėgų šaknys, materialinis centras, kurio užduotis – išsaugoti ryšį su fiziniu pasauliu. Visų pirma ji siejama su stabilumu, išgyvenimu, su fiziniu darbu, sėkme materialiame gyvenime.

II tema

2/1 Pagrindiniai poreikiai ir jų patenkinimo būdas.

2/2 Emocinis centras

Šioje čakroje slypi visos emocijos, prisirišimai, seksualinė energija ir kūrybinė jėga. Svarbiausia užduotis – neigiamas emocijas paversti teigiamomis, o seksualinę energiją transformuoti į kūrybinę ir dvasinę.

III tema

3/1 Vertybių įtaka kasdienei disciplinai ir gyvenimo kokybei.

3/2  Valios centras

Manipura tai charizma, charakteris, valios centras. Ši energija tampriai siejama ir su Ego: apsprendžia asmenybę ir jos išskirtinumą.

IV tema

4/1 Mano talentai, kokie jie ir kam jie skirti?

4/2 Širdies centras

Anahatos čakra yra meilės, užuojautos, žmogiškumo ir saugumo energetinis centras. Šio centro meilė spinduliuojama į išorę, suteikia meilę ir atjautą viskam, kas pasitaiko kelyje.

V tema

5/1 Naujų tikslų formulavimas.

5/2 Gerklės centras

Vishuddha – komunikacijos centras. Tai tiltas tarp minčių ir jausmų, impulsų ir reakcijų. Vishuddha čakros energija skirta saviraiškai. Per ją mes priimame kitus žmones, situacijas, subtilesnius pasaulius.

VI tema

6/1 Intuicijos: fizinės, emocinės, mentalinės ir dvasinės pažinimas.

6/2 Trečios akies centras

Ajna tai ryšys su sąmone ir dvasine galia. Šiame energiniame centre slypi sąmoningas būties priėmimas, minties galia, gilus savęs ir pasaulio prasmės suvokimas.

VII tema

7/1 Vizijos įprasminimas.

7/2 Karūnos centras

Sahasrara padeda patirti laisvę ir užmegzti kontaktą su ta realybe, kuri yra už mąstymo ribų. Čia patiriamas stipriausias ramybės, palaimos ir didžiausios harmonijos jausmas, nes čia įveikiamas dvilypumas. Dvasia ir materija, vyras ir moteris, logika ir intuicija, blogis ir gėris – viskas čia priimama kaip vieninga dvasinės energijos forma.

VIII tema

8/1 Šventinis susitikimas.

8/2 Siurprizas.

Jei apsispręsi - ši vasara atneš tau auksinį rudenį.

Programos trukmė: 8 savaitės
Nauja grupė startuoja jau birželio 25 d. (antradienį)
Laikas : 18.00 – 20.00 val.
Formatas:  online 
 Investicija: 314 eur early bird kaina galioja iki birželio 15 d. (vėliau 369 eur)

Siūlau raktą – unikalią galimybę įsipareigoti skirti laiko sau ir pasitiesti pagrindą. Aš jus palydėsiu per pilnatvės kupiną kelionę:

 • Susipažinimo su savimi ir savo mąstymo šablonais.
 • Savo būsenų ir jausmų tuo metu pažinimą.
 • Mąstymo ir elgsenos korekcijas, kurios tiks tik Jums ir padės siekti būtent Jūsų svajonių.

Atsiliepimai

Atėjau su lūkesčiu rasti balansą tarp darbo ir poilsio, rasti laiko tobulėjimui, sveikatai. Gavau milžinišką naudą, nes dabar daug geriau girdžiu save, jaučiuosi geriau, nebijau būti savimi. Patiko dirbti nuosekliai, netik Dianos pamokos, bet ir grupės narių įžvalgos. Patiko ne kritikavimas/teisimas, bet pagalba. Patiko ne „kosmoso“ lygio žinios, bet labiau praktiškos naudingos, realiai iškarto taikomos gyvenime. Patiko, kad kai „nuklysdavau“ Diana gražiai grąžindavo į kelią. 

Rekomenduočiau kitam dėl savų, individualių tikslų. Atrasti save, užeiti ant teisingo kelio, rasti daugiau ramybės, harmonijos, gyvenimo džiaugsmo. 

Lina,

MM Vasaros'22 grupės dalyvė

Atėjau su vienais tikslais ir siekiais, bet jie pasirodė per dideli ir slegiantys ir ne prioritetiniai. Naudą gavau galingai didelę, daug naujų žinių, naujų patirčių ir įvairovės, naujų įžvalgų mintims ir tolimesniems darbams. Patiko labai tai, kad buvo minčių pasidalinimas su dalyviais ir tai buvo galingiausia.


Rekomenduočiau beveik visiems pasidovanoti tokį patyriminį seansą, kuris transformuoja mintis, gyvenimą, elgseną ir formuoja gyvenimo tikslus, idėjas ir vizijas. Ačiū Diana

Alina,

MM Vasaros'22 grupės dalyvė

Atėjau su noru subalansuoti tik du dalykus, o šsigryninau 5-6 svarbius dalykus savo gyvenime (vertybes). Supratau, kuria kryptimi noriu eiti, kad subalansuoti, pakelti, patobulėti ir toliau gyventi augime.  Patiko įtaigumas, laisvumas spręsti ir ieškoti pačiam. Patiko stiprus energijos ir informacijos srautas, kuris papildė, pastiprino mano kasdienes praktikas ir skaitymus. 

Dianos MM grupę rekomenduočiau, nes padeda išsigryninti tikslus, vertybes ir tapti sąžiningu pačiam su savimi. 

Rimvydas,

MM Vasaros'22 grupės dalyvis

Didelių lūkesčių neturėjau, atvedė smalsumas. Gavau atvirą, šiltą bendravimą, vidinę ramybę, pasitikėjimą savimi ir kitais.  Labiausiai man patiko tolerancija ir informacijos pateikimas. Dėl ko rekomenduočiau? Gyvenimo kelionė per vidinį savo “AŠ” nesibaigianti. Tai dar viena pakopa į savo gyvenimą, taisyklių ir visatos dėsnių pripažinimą. 

Linas,

MM Vasaros'22 grupės dalyvis

Su MasterMind metodu jau buvau susipažiusi iš anksčiau, todėl tikrai į susitikimą ėjau su džiaugsmu ir laukiau įdomaus patyrimo. Taip ir buvo, Dianos švelnus vedimas, bet tuo pačiu ir gera organizacija leido aktyviai ir greitai išjausti kiekvieno dalyvio situaciją ir apsikeisti patirtimis. Įsitikinau dar kartą, kad tokiose praktikose pagreitinamas kiekvieno procesas jo unikalioje situacijoje visų dalyvių patirties pasidalijimo dėka.

Ana,

MasterMind grupės dalyvė

Neįkainojama patirtis - atviras pokalbis su Diana. Tai ne tik žodžiai, bet ir giluminis išgyvenamas jausmas, kuriantis kardinaliai kitokią savijautą ir požiūrį. Diana - didžiulis atradimas.  Linkiu drąsos, kiekvienam priimti pokyčius!

Aurelija,

MasterMind grupės dalyvė

5 TAIP

dalyvauti mano MM Mentorystės Programoje

 • Gyvenime padaugės harmonijos visose gyvenimo srityse

 • Išsigryninsi idėjas, susikursi planą ir jį įgyvendinsi.

 • Mokėsi savarankiškai taikyti streso mažinimo būdus

 • Išmoksi keisti savo emocinę būseną vien savo minčių pagalba.

 • Realiai jausi didesnę vidinę ramybę, daugiau džiaugsmo, prasmės ir meilės sau.

Diana Zarumskiene - emocinės gerovės mentorė

Grupinė Mentorystės programa “PAVASARIO RE'START”

Programos trukmė: 8 savaitės
Nauja grupė startuoja jau burželio 25 d. (antradienį)
Laikas : 18.00 – 20.00 val.
Formatas:  online 
Investicija: 314 eur early bird kaina galioja iki birželio iki 15 d. (vėliau 369 eur)

Registracija