Diana Zarumskiene - emocinės gerovės mentorė

Daryti tai, ką mėgsti ARBA Kas man mokės už pasikalbėjimą?

Savirealizacija ir gausa yra viena populiariausių temų. Ir aš ieškojau efektyvių receptų ir atsakymų, kaip ir ką turiu dėl to daryti. O mokytojai tik kartojo Diana, tavo užduotis daryti tai kas tau labai patinka; o pinigai? Jei darysi kas nepatinka, net ir gaudama pinigus išseksi. O kaip sužinoti? Pažink save. 

Aš ir daugelis kitų žmonių, tai kas gaunasi natūraliai labai nuvertiname, nepastebime, ignoruojame ir imame taisyti ir lopyti ten, kur trūksta. 

Jei kas kartą, kai išgirsdavau, „dėkoju, kad pasikalbėjai su manimi, nes man tapo lengva ir aišku…“ būčiau gavusi po eurą, jau būčiau milijonierė, deja, aš tiek pat kartų save išdaviau ir ėjau į minusą. 

T. y. visiškai nevertinau savo gebėjimo įsijausti į kitą, palaikyti, pastūmėti, pamatyti kitame grožį ir talentą, maniau tai turi visi ir kartais naiviai tikėjausi, kad ir man kiti tai suteiks   pvz. nematydama tame vertės ir drugelio efekto, kaip įmonė gaudavo vertę, kuomet matydama žmogaus gebėjimus jį pasiūlydavau perkelti į kitas pareigas, kai vadovai po pokalbio su manimi rasdavo win-win būdus tiek sudėtingų darbuotojų, tiek procesų valdyme. Man lengvai sekdavosi suteikti saugią erdvę, reflektuoti ir užduoti reikalingus klausimus. O bet tačiau aš tai laikiau laiko švaistymu, juk pasikalbėti gali kiekvienas! Juk man ne už tai pinigus mokėjo, ir dirbdavau antrą tiek, kad įvykdyčiau realiai apčiuopiamus darbus ir niekada nejaučiau, kad yra gana. Tokia savo talentų išdavystė tikrai pasitarnavo emociniam perdegimui. 

Jausdama natūralų potraukį vis mokiausi psichologijos, koučingo, jogos ir įdomiausia, kad turiu stalčių diplomų, kai kurie jų su atžyma „Su pagyrimu“, bet va kol pati sau pagyrimų nepriskyriau, jie buvo visiškai beverčiais, nes jų užtekdavo labai trumpam ir reikėdavo vėl Arti, kad Kiti mano vertę pamatytų! 

Dabar aš žinau – 𝕹𝖊̇𝖗𝖆 𝖐𝖎𝖙𝖔 𝖐𝖊𝖑𝖎𝖔 𝖎̨ 𝖕𝖎𝖑𝖓𝖆𝖙𝖛𝖊̨ 𝖐𝖆𝖎𝖕 𝖕𝖊𝖗 𝖘𝖆𝖛𝖊̨𝖘 𝖕𝖆𝖟̌𝖎𝖓𝖎𝖒𝖆̨, 𝖕𝖗𝖎𝖊̇𝖒𝖎𝖒𝖆̨ 𝖎𝖗 𝖉𝖆𝖗𝖞𝖒𝖆̨ 𝖙𝖆𝖎 𝖐𝖆̨𝖒𝖊̇𝖌𝖘𝖙𝖎. Dabar aš žinau, kad man moka už pasikalbėjimą, nes žmonės moka už būseną, kuri užgimsta pokalbyje. 

Dabar aš žinau, kad negaliu nutylėti net užėjusi pas draugę į naują biurą, kad jos darbo stalą vertėtų pasatyti kitaip, jei nori jaustis geriau ir dirbti efektyviau. Atrodytų smulkmena? Bet daugelis to net nepastebėtų, o ji nebūtų patyrusi malonumo, kurį suteikė toks elementarus ergonominis nepatogumas. 

Ir dar daug pavyzdžių iš mano pačios, mano draugų, kolegų, mano klientų gyvenimo prasisuko, kol galvojau apie šią temą. Man tuo norisi pasakyti, kad visi atsakymai yra mumyse, tereikia įsiklausyti į save ir veikti.  

Tuo pačiu noriu pakviesti veikti drauge, bendrystėje. Pradedu rinkti rugsėjui mentorystės grupę, kurioje vietų skaičius ribotas ir kurioje MasterMind metodas leis man dalintis savo patirtimi bei jus įgalinti veikti iš resursinės būsenos.

Kam įdomu susisiekime.

Su meile ir dėkingumu Diana.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *