Laiškas Tau, mano mielas kliente.

Laiškas Tau, mano mielas kliente

Galbūt mes jau buvome susitikę, o gal tik susitiksime, abiem atvejais kreipiuosi į Tave. Jei tu po mūsų susitikimo esi sutrikęs, ėmei abejoti savo tiesomis ir įsitikinimais, jei po susitikimo tavo įprastas pasaulis sudužo į šipulius ir tau baisu, nes nežinai, o kaip toliau, vadinasi aš atlikau savo vaidmenį puikiai. Mano širdis laiminga, tai reiškia, jog tu pasiruošęs transformacijai! 

Aš žinau, kad susitikome ne atsitiktinai, žinau, kad apie savo “tikrąjį” skausmą tu išdrįsti kalbėti ne iš karto. Taip pat žinau, kad būna dienų, kai nusivili savimi, nes įprasti veikimo modeliai nugali tavo norą keistis. Žinau, kaip skauda, kai tavo pokytis nepatinka tavo patiems artimiausiems ir jie nori, kad būtum patogus kaip visada. Žinau, kad pritrūksta kantrybės nuosekliai eiti gilyn link savęs ir tu kuriam laikui nori sustoti, netgi grįžti į seną, gerą ir patogų. Žinau tai ir dar daugiau, ir visa tai aš tiesiog liudiju, su atjauta be noro tave stumti, traukti, įrodinėti, kad Tu Gali. Aš žinau, kad tu gali, ir tu tai žinai, tik duok sau laiko paTikėti. 

Dar aš liudiju tavuosius stebuklus: atrastą meilę, sugrįžusius artimuosius, užgimusius vaikus ir projektus, sveikatos ir santykių gijimą.

Tu jau supratai, kad stebuklingų piliulių aš nedalinu ir burtų tokių, kur tau nereikėtų prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą bei veikti, aš nenaudoju. Naudoju tik atvirą širdį, begalinį norą tau pasitarnauti, skvarbų žvilgsnį, jei reikia aštrų žodį ir savo pavyzdį. Nes be asmeninės patirties ir žinoma profesinių įgūdžių būčiau tik tuščias skambantis puodas. 

Aš gerbiu tavo kelią, tačiau taip pat žinau, kad pokyčiams vykti padeda bendrystė, palaikymas, atskaitomybė. Jau eteryje skambančios Kalėdinės dainos  – dovanų šaukliai! Gal pats metas sau pasidovanoti pasimatymus su savimi, kurie mokina harmoningai rūpintis savimi, augina taiką širdyje ir kuria kelią į emociškai komfortišką gyvenimą? Tuomet turiu tau ypatingą pasiūlymą, kuris galioja iki Kalėdų. 

Pasidėk po savo kalėdine egle trijų susitikimų paketą, tik už tau siūlomą ypatingą kainą ir pradėk naujus metus Kitaip, parašyk man. 

Su meile ir dėkingumu, Diana Zarumskienė 

#emocinisperdegimas #pilnatvėsmenas #lifecoach #mentalhealth #emotionalwellbeing #emocinėgerovėversleirgyvenime #mokymai #kalėdos 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *