Ar įmanomas greitas išgijimas? Arba Nuoseklumo svarba gyvenimo kokybei.

Ar įmanomas greitas išgijimas? Arba Nuoseklumo svarba gyvenimo kokybei.

„𝒯𝒶𝒾 𝓀𝒶𝒹𝒶 𝒶𝓈̌ 𝒿𝒶𝓊 𝓅𝒶𝓁𝒾ℯ𝓀𝓃ℯ̇𝓈𝒾𝓊, 𝒿𝒶𝓊 𝓋𝒾𝓈𝒶 𝓈𝒶𝓋𝒶𝒾𝓉ℯ̇ 𝓀𝒶𝒾𝓅 𝓅𝓇𝒶𝒹ℯ̇𝒿𝒶𝓊 𝓈𝓅ℴ𝓇𝓉𝓊ℴ𝓉𝒾, ℴ 𝓇ℯ𝓏𝓊𝓁𝓉𝒶𝓉ℴ 𝓃ℯ𝓂𝒶𝓉𝓎𝓉𝒾?! – Klausia asmeninio trenerio apkūnoka moteris; treneris prie humoro, atsako jai irgi klausimu, – o kiek metų jūs ponia auginote svorį? „

Šitą pokalbį sporto salėje, girdėjau labai seniai, neslėpsiu gyvenimiškos patirties ir empatijos žmonių pasirinkimams, kaip ir metų tuomet turėjau dvigubai mažiau.

Tą pati norą gauti greitąją piliulę girdžiu iš savo klientų, o ir pati ne sykį reikalavau, kad viskas susitvarkytų čia ir dabar.

Prisipažįstu, kad apsilankymai pas mane ne retai primena chirurgo pjūvį be anestezijos, tačiau tai trunka tik valandą po kurios žmogus išeina atsipalaidavusiais viso kūno raumenimis ir mintimis. Aš vedu žmogų į gylį nuo kurio jis paprastai bėga, slepiasi, ignoruoja. Tačiau kančia arba kūno signalai atveda iki konsultacijų ir mano pareiga nebeglostyti ir nebešpakliuoti pūlinio, o jį prapjauti, išvalyti ir leisti užgyti.

Taigi, #insaitas, situacijos suvokimas ir apsisprendimas veikti kitaip nei anksčiau ateina akimirksniu, tačiau įkūnijimui naujų neuronų jungčių reikia laiko. O štai būtent jo sau žmonės nesuteikia, būna nusivilia savimi ir toliau ieško kito stebukladario, kuris be jo paties pastangų padarys jį laimingu. Nes elgtis naujai reikia pastangų, o elgiantis po senovei, kitokio rezultato tikėtis naivoka.

Norisi paraginti labiau su atjauta į save žiūrėti ir nepasiduoti pusiaukelėje, juk tamsiausia būna prieš aušrą.

Apie nuoseklumo naudą šiame video.
_________
Su meile ir dėkingumu Diana

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *